top of page
peacock-3098451_1920_edited.jpg

Bireysel Seanslar

Birebir çalışmalarda iki farklı yol izlemek mümkün:
 

  1.  Yaşamın içinde sıkıştığın konular, içinden çıkamadığın döngüler konusunda zaman zaman destek amaçlı nokta atışı tek seferlik seanslar (~75 dk). 
     

  2. Tüm yaşam kaliteni yükselterek adım adım derinleşerek ilerlediğimiz, ve kendi başına kullanabileceğin yöntemler de öğrenerek geliştiğin haftalık düzenli seanslar (~60 dk). 

İki türlü de, doğrudan konuya giriyor ve meselelerin asıl kaynaklarına bakarak bunları kökünde iyileştirmek adına en etkili dönüşümsel araçları kullanıyoruz. 

Aklına takılan sorular, senin için ideal ilerleyişi belirlemek  ve/ya randevu için benimle iletişime geçebilirsin. 

Beni ve yaklaşımımı daha iyi tanımak için bu canlı instagram kaydını izleyebilirsin: Videoyu İzle

tek seans

Tek Seans Türleri

Tek tek çalıştığımızda seans boyunca aşağıdaki 3 ana yöntemden birini kullanırız. Bunların her biri yoğun etkili araçlardır ve tek seferde dahi yaşamında büyük dönüşümleri harekete geçirirler.  Eğer özellikle hangi yöntemle çalışmak istediğini bilmiyorsan bana yaşamında açılım arzuladığın alanla ilgili bilgi verdiğinde doğru aracı birlikte seçeriz. Seans 90 dakika sürer.

Dönüşümsel Nefes

Nefes Terapisi de denilen bu yöntemde seans boyunca aktif yoğun nefes eşliğinde etkili içsel yönlendirmelerle çalışılır. Nefesin etkisiyle gelinen yüksek bilinç hali sayesinde, içinde derin bir yolculuk yaşarsın. Bu şefkatli yolculukta sen nefesinle en öz kendine dönersin.  Daha Fazla Bilgi

Theta Healing

Özellikle blokaj yaşadığın belirgin bir konu varsa bunu çalışmak için Theta Healing idealdir. Seansta bilinçaltındaki konuyla ilgili limitleyici düşünce kalıpları, geçmiş öğrenimler ve duygu birikimlerini tüm yönleriyle ortaya çıkararak izin verdiğin doğrultuda, dönüştürürüz. Odaklı ve kapsamlı bir yöntemdir. Sonucunda bunların yaşamındaki bütünsel etkileri dönüşür. 

Parçalar Çalışması

İçinde çatışma yaşadığın, birbirine zıt duygular, düşünceler ve davranışlar sergilediğin, kendini sabote ettiğin meseleler, ilişkiler, alışkanlıklar gibi konuları dönüştürmek için parçalar çalışmasını kullanırız. Bu seansta içindeki farkında olmadığın arzuları anlar ve bu bilinçdışı yönlerini uyumlu hale getiririz. 

düzenli seans

Düzenli Seans Süreci

Düzenli seanslarda gündemindeki konulardan başlayarak, yaşamını şekillendiren temel meseleleri ele alıyoruz. Seanslarda yukarıda bahsedilen 3 ana yöntemin yanı sıra sayısız farklı duygusal onarım ve dönüşüm aracı kullanıyoruz. Bununla beraber günlük hayatında uygulayabileceğin egzersizler ve perspektifini genişletecek bilgi paylaşımları da içeriyor. 
 

Bu sürecin hedefi öncelikle yaşamındaki ana büyük taşları yolundan çekerek, seni bir ferahlatmak, daha geniş, daha sen bir alana getirmek. Bununla beraber diğer bir hedef, kendi içsel çalışma ve duygusal bakımını rahatlıkla yapabilecek becerileri kazanman. Yani sadece seanslarda benimle beraber değil, yaşamında dengeli, kendi merkezinde, öz-gür şekilde ilerleyebilmen için donanımını geliştirdiğin bir öğrenim süreci aynı zamanda.   Sonuç olarak istediğimiz, senin kendinle ilişkinde çok daha şefkatli, bilge, sağlıklı ve neşeli bir halde olman. 

"Theta Healing ile bireysel seanslar ve birebir çalışmalar ile tek seferlik destek amaçlı seanslar veya haftalık düzenli seanslar aracılığıyla yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Adım adım derinleşerek, kendi başınıza kullanabileceğiniz meditasyon ve dönüşümsel araçları öğrenin. Bilinçaltınızdaki limitleyici inançlarınızı ve blokajlarınızı ortadan kaldırarak, kişisel bütünlük, dönüşüm ve iyileştirme yolculuğuna çıkın. Randevu ve iletişim için bizimle iletişime geçin ve kişisel dönüşümünüz için gerekli olan teknikleri öğrenin."​  (Theta healing Bireysel seanslar Birebir çalışmalar Tek seferlik seanslar Destek amaçlı seanslar Haftalık düzenli seanslar Yaşam kalitesi Adım adım derinleşme Kendi başına kullanabileceğin yöntemler Dönüşümsel araçlar Bilinçaltı iyileştirme Meditasyon iyileştirme Randevu ve iletişim Tek seans türleri Dönüşümsel nefes Nefes terapisi Theta Healing Limitleyici düşünce kalıpları Geçmiş öğrenimler Duygu birikimleri Bütünsel etkiler Parçalar çalışması Çatışma yaşama Kişisel bütünlük İç çatışmalar Zihinsel ve duygusal blokajlar Kişisel gelişim Kişisel dönüşüm Kişisel iyileştirme Kişisel bütünlük Meditasyon teknikleri)

* 2024 itibariyle yalnızca Kendine Dön'üşüm Grup Programına dahil olanlar için  destekleyici ek olarak tekli bireysel seans opsiyonu bulunmaktadır. 

Bu sayfa güncel değildir. 

Kendine Dön'üşüm Programı kapsamında bilgi almak için : 

WhatsApp Image 2022-06-21 at 15.44.09.jpeg

İrem Erdem Kimdir?

NEFES VE DÖNÜŞÜM KOLAYLAŞTIRICISI

Kendinin en özgür, özgün ve yaşam dolu halini yaşamana destek oluyorum.

2012’den bu yana dünyada yolculuklar, çeşitli eğitimler ve içsel pratikler ile demlenenlerin özünü, eğitimler, seanslar ve online içerikler aracılığıyla seninle paylaşıyorum.

iletişim

İletişime Geç:

Benimle iletişime geçmek için  aşağıdaki forma yazarak gönderebilirsin veya bu iletişim kanallarını kullanabilirsin:

  • Instagram

Mesajın gönderildi.

bottom of page