top of page

Ücretler (Enerji Takası) Hakkında Bilgi

Bu platformda tüm çalışmaların ücretleri kalbe danışarak verilen kararlardır.

Bilmeni isterim ki, sana çalışmalarda sunulan tüm şeyler, senden sana dönen, kendi enerjindir.

Her bir çalışma için ödediğin tutar, kendin verdiğin enerjinin, arzu ettiğin alanda dönüşerek, sana geri dönmesidir.

Yani verdiğin tutar, bu niyetin doğrultusunda gelişmek üzere kendine verdiğin miktardır.

 

Para blokajlarının içinden geçip, mümkün olan en fazla şeyi mümkün olan en düşük karşılığa elde etmeye çalışmayı kendi yaşamımda deneyimlemiş biriyim.

 

Bu sınırları aşarak kendime korkmadan verebilmeye başladığımda, gördüm ki ne kadar veriyorsak, o kadar alıyormuşuz. Ya emek, hizmet, ya bunun maddesel karşılığı olarak para. Hepsi aynı oranda, takas ettiğin enerjinmiş. Ve o yüzden birinden birini vermeden, faydasını alamıyormuşuz.

 

Bazen bir çalışmaya daha kaydımı yaptırdığımda, daha çalışma vakti gelmeden, o alanda farkındalığımın genişlediğini, dönüşümün başladığını fark ederim. Bu evrenin bir tuhaf yasası.  Ve bunu tüm somutluğuyla deneyimlemeni dilerim.

 

O yüzden kararını bunu hatırlayarak ve gönlüne sinerek ver isterim.

Bu çalışmanın yaratacağı etkiler, sen bunu kendine vermeye hazır olduğunda senin için hazırlar. Ve değilsen de, değiller. 

 

Yine de, eğer bu çalışma içinde çok tınlıyor, ama sadece maddi imkansızlıklardan dolayı katılamıyorsan, lütfen benimle iletişime geç. Tüm çalışmalarımda farklı maddi olanakta olanlar için kontenjan var. Ödeme kolaylıklarından farklı oranlarda burslara kadar, veya hizmet takası gibi gönüllülük seçenekleri bulunuyor.

 

Yeter ki kendi yaşam canlılığına doğru adım atmak iste ❣

Sevgiler

  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook

©2022  Hafif Aydınlık Nefes | Aligned With Life LLC

bottom of page