top of page
peacock-3098451_1920_edited.jpg
Nefesinle Kendine Yolculuk Kampı ~ Ayvacık
20-24 Eylül 2023 
4 gece 5 gün
 

İç alemlerinde oyunlu, dönüştürücü bir gezintiye çıkıyoruz... 💓
"İyi ki ben, benim!" diye dansederek yaşama geri karışalım diye :)

Bir yolculuk hayal ettik, yıllar boyu en coşku duyup, yaşamın kalbine yaklaştığımız halleri, bizimle oynamaya gelen insanlara sunalım istedik.

 

Niyetimiz, gelen sen ile buradan çıkan sen biraz farklı olsun. Daha sen, daha hür, belki içte hep hissettiğin ama yaşama geçiremediğin yönlerinle gümbür bangır , 'iyi ki ben, benim!' diyerek dön eve.

Kendi içinde alemlerde yol almak ve bir farklı çıkmak için en güçlü araç bildiğimiz Dönüşümsel Nefes'i merkeze alarak, etrafında ise oyunlar, eğitimler, günlük yaşamında kullanabileceğin türlü araçlar ile dolu bir yolculuk hayalimiz.
 

Bu hayali birlikte gerçekleştirmek, birbirimizin yaşamlarına dokunmak, eski derileri dökmek, yeniye her gün olduğundan daha farklı bir adım atmak ve kendi'ne gelmek için bizimle oynamak ister misin?

İçinde gerçeği biliyorsun!
 
NEFESİNLE KENDİNE YOLCULUK KAMPI 🎟️
 

İhtiyacın olan ne varsa, kapısı sensin. Tüm gerçeğe erişim, senin içinde. Biz, iki şahsına münhasır yaşam sevdalısı olarak, kendi iç alemlerimize bulduğumuz şahane geçitleri, senin de kendi içinde keşfetmene eşlik etmek istiyoruz. Birbirimizin yaşamına derinden dokunmaya alan oluşturmak, ve bunu oyunlarla, nefesle, eğitimlerle kolaylaştırmak için bolca heyecan duyuyoruz! 

 

Nefesin muazzam bir gücü var. Seni, kendinin en derin katmanlarıyla bağlantıya geçirebilen, benzersiz bir vesile nefesin. (Daha fazla bilgi buradan)  

Nefes kafasıyla kendini görmek, orada kendine duyduğun sevginin ve kabulün kat kat genişlemesi, çok keyifli bazen. 
 

Bazen de korkutucu... Hayatın farklı anlarında içini sıkıştıran, tekrar tekrar deneyimlediğin duyguların kaynağına inmek, ve oraya yeni bir bilinç, yeni bir akış getirmek ki, artık içinden geçmek, dönüştürmek... 

Birlikte, güvende ve desteklendiğin şekilde, görüldüğün ve tüm gölgelerinin de davetli olduğu bu alanda diliyoruz ki bu içindeki bu yolculuk, hep varmak istediğin hayallerine yolu açsın. Her şeyden önce, tam bulunduğun anda, kendini ve tüm duygularını, koşulsuzca kucaklamanı ve öz'e güvenmeni kolaylaştırsın. 

Aşağıda kamp boyunca tasarladığımız bazı çalışmaları görebilirsin. (Ama gerçekte nasıl hissedeceğini tahmin edemezsin :)

ÇALIŞMALAR:

1635707096498_edited_edited.jpg
Dönüşümsel Nefes Seansları ( Nedir? )
 

«Korkarız, nefesimiz hızlanır, sıkışır, berrak düşünemeyiz.»
«Huzurlu hissederiz, nefesimiz yavaşlar, derinleşir, kaslarımız gevşer.»

 

Doğumdan gelen limitsiz, doğal ve açık bir potansiyele sahip olan nefesimize dönmek için döngüsel karın nefesi çalışması.

 

Duygusal blokajları ve geçmiş hikayeleri bırakarak farkındalık geliştirmesi, ve kişinin özde sahip olduğu tüm malzemeyi özgürce kullanması için alan açar. 

Derin Tanışma Oyunları
 

Kimliklerin ötesinde, hem kendimizi hem de 'ötekileri' özgün ve özgür bir seviyede tanımak ve ruha dokunan bağlantılar kurmak için deneyimsel oyunlar. 

pexels-prashant-gautam-3783385.jpg
dans3_edited.jpg
Beden Özgürleştirme Pratikleri
 

Doğaçlama hareket, ses, karanlıkta dans gibi araçları kullanarak, 'olması gereken'in içine hapsolmuş bedenimizi ve ruhumuzu, kendini dinleyerek ifade ettiği ve iyileştirdiği, özgür bir yeni'ye davet ediyor olacağız. 

Bilinçaltı ve Çekirdek İnanç Çözülümleri

Yaşamında sürekli tekrar eden sana özgü durumların ardında, bugünü etkileyen geçmiş duygu ve düşüncelerin oluştuğu ilk anı tespit ederek neden-sonuç ilişkisini keşfederek dönüştürmeyi araştıran interaktif çalışmalar. 

dcbefd45-864c-41c9-b5b8-856e86f1d978_edited_edited.jpg
pexels-ben-mack-5326915_edited.jpg
Duygusal İyileştirme Teknikleri
 

Günlük hayatta anda veya geçmişten gelen zorlayıcı duyguları kucaklamak ve öğretilerini alarak kolaylıkla geçmek üzere yaşamına uyarlayabileceğin basit ve güçlü yöntemler. 

Ve daha sayamadıklarımız...  
 

Sabahları pilates, doğa ile temasta bir tatil, seni gören bir kabile, her birimizin şahsına münhasır enerjisi... Ve bir sen eksiksin işte :) 

Biz Kimiz?

Nesibe İrem Erdem Cimbrelius

NEFES VE DÖNÜŞÜM KOLAYLAŞTIRICISI

2012'den bu yana insanı ve yaşamı anlamak üzere keşifte. Tasarımcı altyapısının üzerine dünyada yolculuklar, eğitimler ve içsel pratikler ile demlenenlerin özünü, çeşitli çalışmalar ile paylaşıyor.

 

Sezgisel ve bilimsel yöntemlerin harmanlandığı bütünsel bir yaklaşımla insanların en özgün, özgür ve yaşam dolu haliyle yaşaması için kolaylaştırıcılık yapıyor. 

DSC_0924_edited_edited.jpg

Dilay Ekmekcioğlu

DÖNGÜSEL NEFES KOÇU

İstanbul üniversitesi antropoloji bölümünden mezun olan Dilay; zihin ve beden sisteminin çalışması üzerine biraz daha derinleşmek ve öğrenmeye olan düşkünlüğüyle birlikte nefes ile tanıştı.

 

SEM akademiden nefes koçluğu sertifikası aldı. Beşire bulut nefes sisteminden aldığı koçluk eğitimi ile birlikte kendi dönüşümü üzerine çalıştı. Nefesalırsan’ ın kurucusu olan Dilay nefes ve yaşam koçluğu yapmaya devam ediyor.

WhatsApp Image 2023-08-11 at 09.06_edited.jpg
Birbirimizle tanıştığımızda, "nasıl yani, nasıl benden bir tane daha olabilir ki!" diye çok şaşırmıştık. Bizi farklı yerlerde görüp aynı kişi zannetmeyenler, kardeş ya da kuzen olmadığımıza inanmıyordu.

Fizikselden daha çok, enerjisel bir benzerlik. Bu yüzden bir araya geldiğimizde sanki bir vortex oluşuyor ve psikedelik bir kafa yaşıyoruz.
Bu portala daveti hisseden herkesi de aramıza bekliyoruz! 
Kayıt
DAHİL / HARİÇ HİZMETLER
 

💁🏼‍♀️Fiyat & İndirimli Erken Kayıt

25 Ağustos'a kadar geçerli %30 indirimli kayıt: 6250 ₺
13 Eylül'e kadar kayıt: 8900 ₺ 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

💁🏼‍♀️Sokakağzı Butik Otel'de 4 gece 5 gün konaklama
💁🏼‍♀️Konaklama boyunca kahvaltı, öğlen atıştırmalık, akşam yemeği
💁🏼‍♀️Tüm gün sıcak içecekler 
💁🏼‍♀️ Ayvacık otogardan butik otele transfer 
💁🏼‍♀️ Tüm kamp programı 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

💁🏼‍♀️ Bulunduğunuz şehir ile Ayvacık arası ulaşım. 
💁🏼‍♀️ Kişisel ek masraflar
 

Ek açıklama 
💁🏼‍♀️ Kayıtta tutarın yarısı alınmakta ve geri kalanı kamp sırasında alınmaktadır.

💁🏼‍♀️ Organizasyon gereği kayıt tutarı kamp iptal olmadığı sürece iade olmamaktadır.   

💁🏼‍♀️ Ödeme kolaylıkları ve tüm sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. 


KAYIT & DETAYLI BİLGİ İLETİŞİM WHATSAPP: 0537 843 08 33 veya 0538 206 51 43
 

Sevgiler, ve Birlikte Yolculuk Dileğiyle 💕

  • Youtube
  • Instagram

©2023  Hafif Aydınlık Nefes | Aligned With Life LLC

bottom of page