Leaves Shadow
BİREYSEL ONLINE NEFES SEANSLARI
Abstract Background
BİLİNÇALTI KOÇLUK ÇALIŞMALARI

Şu anda sadece nefes seansları ile birlikte yapılmaktadır. Ayrı çalışmalar başladığında bilgi almak için aşağıda iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. 

ONLINE GRUP SEANSLARI
VE ATÖLYELER

Etkinlikler sayfasına yönlendirilirsiniz.

Dönüştürücü Nefes Nedir?

Nefes seansları, kişinin tam potansiyeline ve özgünlüğüne doğru yolculuğunda benzersiz bir kolaylaştırıcıdır.

 

Bilinçaltındaki, bizi kendimizin en öz halinden alıkoyan koşullanmalardan özgürleşiriz. Yaşamımızda mevcudiyet, farkındalık ve kalbimizdeki çocuksu neşeyi arttırır. Sorunlarımızı çözümler.

Girl Running in a Field
 

Dönüştürücü Nefes, meditasyon amaçlı dingin tekniklerden oldukça farklıdır. Terapi amaçlı, yoğun bir nefes tekniğidir.  Yönlendirmeli nefes seansı olarak bir koç tarafından danışana uygulanır.
 

 • İlişkilerdeki Problemler

 • Finansal Sıkışıklıklar

 • Duygu Durum Bozuklukları

 • Özgüven, Özşefkat, Özdeğer

 • Sağlık Konuları

 • Ruhunu Özgürleştirmek

 • Geçmişin Duygusal Yükleri

 • Çocukluk Travmalarının İzleri

 • Benliğimiz ve Kaderimiz

 • Sandığımız Bilinçaltı Kalıplar
   

Bunlar insanların nefes seanslarına yönelmelerinin sebeplerinden bazıları. Hayal etmesi güç olsa da, hayatta yaşadığımız herhangi bir sorun, nefes alma alışkanlıklarımızla doğrudan ilişkilidir ve nefes koçu nefesinizi okuyarak yaşamınızdaki davranış örüntülerini ve sıkışık konuları görebilir. Nefesi bu alanlarda açtığımızda tüm bu konularda en özgün potansiyelimizle hizalanmaya başlarız. 

Koç danışanın negatif alışkanlıklarına göre onu yönlendirerek nefesinin genişlemesine yardımcı olur. Aslında danışanın nefesini sıkıştıran duygusal blokajlardır, ve yaşamımızı limitleyen negatif inançlar bu duygularla birlikte kayıtlıdır. Nefesle beraber bunlar çözülmeye ve temizlenmeye başlar. Yoğun gözyaşları veya kahkahalar normaldir. Bununla beraber seansın sonucunda zihnimizde berraklık ve bedenimizde rahatlama oluşması doğaldır. Ama bundan daha önemlisi, çözülen duygu ve inanç kalıcı şekilde dönüşür. Kişi bilinç kazanır. 

Anlamlı sonuçlar elde etmek için nefes seanslarını düzenli olarak yapmak önerilir. Tek seferde dahi faydaları vardır. Enerjinin yükselmesi, özşefkat, özdeğer hissi, kendini affetme, bazı sorunların cevaplarını fark etme vb bir seans içerisinde sıklıkla gerçekleşen etkilerdir. 

 

Bütünsel bir dönüşümse hiçbir zaman tek adımlık bir yol değil. Nefes, doğal bağlantılı durumuna geri döndükçe, kişinin yaşadığı, duygusal, zihinsel veya fiziksel herhangi bir bozukluk iyileşmeye başlar. Buna kişinin yaşamında devamlı tekrar eden kalıplar ve asla değişmeyeceğini zannettiği alanlar da dahil.

Nefes ve Bilinçaltı - Neden, Nasıl?
 
Seans Bilgileri

Süre:

İlk seansın süresi 60 dakikadır. Düzenli çalışılmaya karar verilirse derinleşen bilinçaltı koçluk çalışmalarıyla 90 dakikayı bulmaktadır.

İçerik:

 • Öncelikle, seçtiğiniz bir konu varsa onun hakkında konuşarak veya bilinçaltı araçlarıyla araştırarak başlanır. İlk seans için bu kısımda çoğunlukla derin niyet çalışması yapılır.

 • Ardından, kişisel nefes alma düzeninize özel bir seans yapılır. Bunun ilk kısmı aktif bağlantılı nefes alma, son kısmı meditasyon şeklindedir.

 • Son olarak, karşılıklı geri bildirimler paylaşılır. Süreçte odaklanmamızı istediğiniz bir sağlık sorununuz varsa bana önceden haber verebilirsiniz.
   

Devamlılık:

Seans kişinin isteğine göre tek seferlik de yapılabilir, faydalı olur. Ancak düzenli devamlılık önerilir. Seanslarda ilerledikçe, bilinçaltı koşullanmalarını deşifre etmek, hayatınızdaki tekrarlayan örüntüleri dönüştürmek, geçmiş duygusal acıları ve tramvaları bırakmak üzerine çeşitli çalışmalarla giderek daha derine inilir. Bu seanslar ilerledikçe kolaylaşır ve dönüşüm kat be kat artar.
 

Ödeme seçenekleri: 

Seans ücretleri için iletişime geçip sizin için uygun seçeneği öğrenebilirsiniz. Grup seansları, aylık programlar veya bireyselde düzenli devam edecekler için 10 seanslık paket ( 2-3 ay devamlılık) gibi ihtimaller mevcut. 

Havale veya kartla ödeme mümkün. Kredi kartına taksit seçeneği mevcut. 

Başlangıç İçin:

Bana biraz kendinizden ve ihtiyacınızdan bahsederek iletişime geçebilirsiniz. Ona göre ben sizi bireysel mi grup çalışmaları mı tek seferlik mi düzenli mi yoksa hiç mi, sizin için en optimize şekilde yönlendireceğim ve gerekli bilgilendirmeleri yapacağım. Benimle aşağıdaki yollardan herhangi birinden iletişime geçebilirsiniz. 

Profile Blue BG.jpg

İrem Erdem Kimdir?

NEFES VE BİLİNÇALTI DÖNÜŞÜM KOÇU

En canlı, özgün ve özgür halini açığa çıkarmana destek oluyorum.

2012’den bu kendi içsel yolculuğumun peşinde dünyada yolculuklar, çeşitli eğitimler ve içsel pratikleri deneyimledikten sonra şimdi, senin de kendi yolculuğunu coşkuyla yaşaman için, en konsantre hale getirerek paylaşıyorum. 

Bilgi ve İletişim